Opis

Leila Sport Club to miejsce dla każdego, bez względu na wiek skupiająca różnorodne techniki tańca i ruchu. Powstała dzięki pasji i zamiłowania do tańca naszych instruktorów i z myślą o tych wszystkich, którzy w przyjaznej atmosferze i w niepowtarzalnym klimacie chcą aktywnie spędzić czas, doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe. Jest to miejsce pełne pozytywnej energii, którą chcemy obdzielić wszystkich naszych kursantów.  Zależało nam na stworzeniu miejsca, w którym każdy, niezależnie od wieku, będzie mógł trenować pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów.


Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie klimatyzowane sale, wyposażone w najwyższej jakości sprzęt, dostępny na światowym rynku.  Jako jedyni w Polsce dysponujemy najdłuższymi pionowymi drążkami marki  Sun Pole.


W klubie znajdują się dwie sale: do Pole Dance o powierzchni 70 m2, sala do fitnessu i treningu funkcjonalnego o pow. o powierzchni 120m2.

Nasz klub rekomenduje dwukrotna mistrzyni świata i finalistka "Mam Talent" Anne-Marie Kot oraz Milena i Ilona Krawczyńska, bliżej znane jako siostry ADiHD.

W naszym klubie pracuje utytułowany instruktor: Maciej Boczkowski.

Zajęcia z jakich mogą Państwo u Nas skorzystać to :

Pole Dance

Kettlebell

Fit and Jump czyli fitness na trampolinach

Stretching

Zumba Strong 

Street Workout

Twerk


Po zajęciach zapraszamy Państwa do naszego Fit Barku po energetyzującego batonika, proteinowego shake.

Dane kontaktowe

Nazwa:

Leila

Poziom:

+2

Numer lokalu:

2.4/1

Telefon:

Adres strony www:

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.:

10:00-22:00

Sob.:

10:00-12:00

Nd.:

zamknięte