Promocje

Najlepsze okazje w jednym miejscu!

Centrum Handlowe Lublin

Galeria GALA funkcjonuje od sierpnia 2007 roku. Obiekt został zrealizowany na terenie dawnej Fabryki Maszyn Rolniczych Wacława Moritza

Centrum Handlowe GALA w Lublinie to branżowy punkt handlowy oferujące szeroki wybór artykułów wyposażenia wnętrz, nowoczesne rozwiązania instalacyjne, innowacyjne materiały budowlane oraz specjalistyczne usługi projektowania domów i mieszkań.

W nowocześnie zaprojektowanej przestrzeni, pełnej światła i miejsc, w których można odpocząć i pomyśleć chwilę przed podjęciem każdej decyzji związanej z wydawaniem pieniędzy, robienie zakupów to czysta przyjemność.

galeria gala
X
Krzesło

tapicerowane, welurowe

Zobacz więcej
X
Biurko

drewniane, gabinetowe

Zobacz więcej
X
Szafka RTV

drewniana, jasna

Zobacz więcej
X
Lustro

rzeźbione, drewniane

Zobacz więcej
X
Stół

okrągły, drewniany

Zobacz więcej
X
Stolik

ażurowy, drewniany

Zobacz więcej
X
Fotel

drewniany, gabinetowy

Zobacz więcej

Produkty

Gala to nie tylko sklepy meblowe - w tym meble kuchenne i meble biurowe, salony z wyposażeniem kuchni i wyposażeniem łazienek, czy możliwość znalezienia interesujących nas elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Gala to także sklepy specjalizujące się w nowoczesnym oświetleniu oraz AGD. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy również cały wachlarz punktów usługowych.

Odwiedzając Centrum Handlowe Gala w Lublinie możesz skorzystać z usług projektantów wnętrz, architektów zdolnych zaprojektować Twój nowy dom, czy agentów nieruchomości, z równą wprawą poruszających po się po rynku pierwotnym jak i wtórnym.

Firmy

Aby ułatwić Państwo poruszanie się po Centrum Gala, oferujemy wirtualną wycieczkę po naszej galerii handlowej. W celu sprawdzenia, czy znajdą Państwo potrzebne Wam produkty lub usługi polecamy przejrzenie oferty w zakładkach Produkty i Firmy. Tu odnaleźć można wszystkie sklepy i punkty usługowe.

Możliwość perfekcyjnego przefiltrowania danych i przejrzenia oferty wszystkich sklepów znacznie ułatwi Państwu podjęcie decyzji o wizycie w Centrum Handlowym Gala w Lublinie. Z myślą o rodzinach GALA nieustannie poszerza swoją ofertę o strefę dla dzieci, hobby i sportu, jak również strefę zdrowia i urody.

Zapisz się

Do naszego Newslettera

Promocje, inspiracje, najnowsze trendy bezpośrednio na Twój adres e-mail. Comiesięczne losowanie atrakcyjnych prezentów.