Dlaczego warto wybrać się na zakupy do Gali?

19.04.2019
Porady

Wspólne spędzanie czasu z rodziną na zakupach w centrum handlowym jest jednym z nowych, modnych zwyczajów. Pozwala nie tylko na uczestnictwo wszystkich domowników w tworzeniu idealnego miejsca do życia. Jest również sposobem na integrowanie się i zacieśnianie więzi oraz zapewnia relaks i rozrywkę. Na takie rodzinne zakupy dla domu zaprasza Galeria Handlowa Gala w Lublinie.

Szeroki asortyment mebli i nie tylko

Budowa nowego domu, zakup mieszkania czy jego odziedziczenie zazwyczaj wiążą się z potrzebą urządzania ich od nowa. Szczególnie młodsze małżeństwa, które dopiero kształtują własne otoczenie, decydują się na wymianę mebli i aranżowanie wnętrz w swoim własnym stylu. Rodzinne zakupy w Centrum Handlowym Gala w Lublinie to doskonały pomysł na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Pod jednym dachem znajdują się tu rozmaite sklepy, które oferują meble do salonu czy sypialni, a także estetyczne i funkcjonalne meble kuchenne.

W części galerii poświęconej aranżacji łazienek są również dostępne setki produktów, dzięki którym można urządzić nie tylko estetyczne, ale i komfortowe wnętrze. Salon oferuje wanny, umywalki i kabiny prysznicowe, liczne modele armatury i detali montażowych, a także akcesoria i meble łazienkowe. Osoby, które nie znajdą gotowych zestawów na miarę ich gustów i potrzeb, mają również do wyboru meble na wymiar. To praktyczne rozwiązanie pozwoli dopasować zestaw nie tylko do wielkości i warunków architektonicznych wnętrza. Umożliwi też taką organizację szafek, która najlepiej uwzględni preferencje ich użytkowników. Meble na wymiar to również szafy do zabudowy, indywidualnie projektowane meble do salonu czy łazienkowe oraz inne specjalne rozwiązania.

Poza bogatą ofertą meblową w galerii znajdziemy też wiele innych sklepów z artykułami do aranżacji wnętrza. Można tu kupić podłogi, drzwi i okna do budowanego domu, wybrać ceramikę ścienną, sprzęt AGD i elektronikę, materiały instalacyjne czy rolety. Lublin z galerią Gala jest idealnym miejscem na sprawunki nie tylko dla mieszkańców tego miasta, ale też dla okolicznych miejscowości.

Wsparcie architektów i projektantów

Urządzanie nowego domu czy mieszkania nie zawsze jest równoznaczne z dobrym pomysłem na aranżację. Centrum Handlowe w Lublinie zapewnia wsparcie również w tym zakresie. W galerii znalazło swoje miejsce aż dziesięć biur i pracowni projektowych, które świadczą usługi dla klientów. Dzięki temu pod jednym dachem można nie tylko zamówić projektowanie wnętrz, ale też wybrać i kupić odpowiednie kafelki ceramiczne, wannę czy kabinę prysznicową lub inne materiały dekoracyjne.

Jeśli nie masz pomysłu na to, jak ma wyglądać Twój dom możesz rozpocząć wyprawę od spaceru po sklepach. Przeglądając meble kuchenne z Lublina, wyposażenie pokoi dziecięcych, dywany, tapety czy oświetlenie z pewnością wpadniesz na wiele ciekawych pomysłów. W efekcie wizyta w pracowni pozwoli Ci zlecić wykonanie projektu zgodnego z Twoimi oczekiwaniami. Projektowanie wnętrz to jednak nie wszystko, co oferują tutejsze pracownie. Na trzecim piętrze Gali możesz też zamówić projekt nowego domu, a piętro niżej wybrać do niego podłogi, schody czy stolarkę okienno-drzwiową.

artykuły do projektowania wnętrz Lublin

Sprawdzeni sprzedawcy

Galeria Handlowa w Lublinie to jednak nie tylko bogaty asortyment produktów do budowy, wykańczania i aranżacji wnętrz domów. Kilkadziesiąt salonów, które oferują meble łazienkowe, kuchenne, do salonu i młodzieżowe, a także dywany, obrazy, oświetlenie rolety i wiele innych produktów, prowadzą wyłącznie zaufani sprzedawcy.

Dzięki precyzyjnie określonym warunkom wynajmu lokali i korzystania z infrastruktury nasi kontrahenci dokładają wszelkich starań, aby stale chronić i umacniać markę centrum. Ponadto w warunkach silnej konkurencji, jaką wzajemnie tworzą dla siebie, dbanie o najwyższą jakość produktów oraz o perfekcyjną obsługę klienta jest warunkiem ich obecności w Gali. To wystarczająca rekomendacja do odwiedzenia tego miejsca i dokonania zakupu artykułów do domu.

Miejsce dla urody i relaksu

Długa wędrówka po licznych sklepach, oglądanie mebli i wybieranie dekoracji czy korzystanie z usługi, jaką jest projektowanie wnętrz mogą powodować zmęczenie. Dlatego w Gali zaprojektowano strefę, w której nie tylko można odpocząć po wyprawie, ale też zaspokoić głód i pragnienie w Bistro Gala na I piętrze, a nawet spędzić kilkadziesiąt minut na aktywnej rozrywce.

salon fryzjerski

Panie zaprasza salon kosmetyczny z bogatą ofertą zabiegów. Panowie mogą zajrzeć do tutejszej sali gimnastycznej i siłowni. Na najmłodszych czekają zajęcia z akrobatyki i tańca oraz z robotyki. Salon kosmetyczny to nie jedyne miejsce, w którym można spędzić trochę czasu na relaksie i upiększaniu. W Gali działa na przykład salon fryzjerski. Przed osobami, które marzą o dłuższym wypoczynku, otwiera swoje podwoje biuro podróży Gala-Travel z licznymi ofertami wyjazdowymi. Miłośnicy sportu mogą tu również kupić doskonały rower crossowy i akcesoria do niego.

 

Targi i wystawy

Gala to centrum handlowe w Lublinie, które nie ogranicza się jedynie do wynajmu lokali na sklepy i punkty usługowe. Galeria przez cały rok tętni życiem, zapraszając Lublinian i przyjezdnych gości na różne wydarzenia kulturalne i handlowe. Jednym ze stałych punktów programu są Targi Żywności i Rękodzieła, które odbywają się w każdą sobotę w godz. 10.00 – 16.00.

Podczas spotkań z wystawcami można spróbować i kupić świeże warzywa, wędliny, sery, miody, soki oraz pieczywo. Przez cały rok odbywają się tu różne imprezy, jak półkolonie dla dzieci w SuperIQ, spotkania z architektami, giełdy mieszkań i domów, tygodnie wyprzedaży czy specjalne atrakcje świąteczne. Na gości czeka też sala konferencyjna.

wystawa pofestiwalowa centrum handlowe Gala Lublin Tzim Tzum

Bezpieczne miejsce dla dzieci

Mówiąc o rodzinnych zakupach w lubelskiej Gali, nie można zapomnieć o dzieciach. Dla najmłodszych i trochę starszych pociech centrum zarezerwowało miejsca idealne do zabawy, odpoczynku i edukacji. Poza warsztatami tanecznymi mogą one zgłębiać tajniki techniki na warsztatach z robotyki lub uczestniczyć w zajęciach SuperIQ.

To również idealne miejsce na dziecięce urodziny w Lublinie. Wspólna zabawa w Edubawialni to propozycja dla maluchów do 9 roku życia. Sala zaprasza też na imprezy świąteczne oraz organizuje zajęcia dla szkół i przedszkoli. W IQ Centrum Zabawy i Nauki mogą się doskonalić zarówno 4-letnie maluchy, jak i 16-latki. Nad ich bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna.