Eco-Gala na Święta

14.12.2021
Wydarzenia

Zakupy na Święta

W tym najgorętszym okresie przedświątecznym warto mieć sprawdzone adresy do robienia zakupów. Dobrym miejscem jest Eco-Gala Targ Żywności i Rękodzieła, który już na stałe wpisał się w całoroczny kalendarz naszego centrum. Jak w każdą sobotę tak i w najbliższą 18 grudnia (9.00-13.00) będziecie mogli zrobić zakupy prosto od producentów i wytwórców. Na świąteczne zakupy zapraszamy w środę 22 grudnia od godziny 10.00 do 16.00 (lub wyczerpania zapasów). Warto złożyć zamówienie w sobotę na świeże wypieki, nabiał i wędliny i odebrać w środę przed świętami ☺ .

Prezenty

Eco-Gala to nie tylko żywność. To też miejsce gdzie znajdziemy pomysł na prezent dla każdego. Duży wybór biżuterii, ręcznie robionych zabawek, dekoracji od których nie można oderwać wzroku. Naturalne świece, eliksiry, miody, dżemy, herbatki. Na upominki dobrze wybierać to co obdarowany realnie wykorzysta. dodatkowo wspierając lokalnego wytwórcę. Po piękne i zdrowe rzeczy zapraszamy w najbliższą sobotę.

Smakołyki na święta

Zakwas z buraków, octy, oleje, warzywa, wędliny, sery, pieczywo i wiele innych bezpośrednio od rolnika. Kto nas odwiedza regularnie ten wie, że to najlepsze produkty z możliwych. W sobotę możesz złożyć zamówienie i odebrać w środę przed świętami.

Rybki – karpie, pstrągi najlepsze na święta. Zapraszamy w sobotę do zrobienia zapasów.

Bądź z nami na bieżąco. Polub nas na FB ecogala