Eco-Gala

Eco-Gala to targi żywności i rękodzieła odbywające się w każdą sobotę w godz. 10.00 – 16.00

Tylko u nas do kupienia zdrowe produkty objęte certyfikatem ekologicznym! W ofercie zarówno świeże warzywa, jak i wędliny, sery, miody, soki oraz pieczywo.

      

      

W ofercie również rękodzieło – biżuteria, serwetki, dekoracje, kosmetyki naturalne, a także zabawki i ubranka dziecięce.

      

———

Masz pytania? Chcesz do nas dołączyć? Zadzwoń: 533-319-742

 

 

Ostropest przed zbiorem. Pięknie dojrzewa. Będzie pyszny olej.

Pani Jolanta Pecio (fot: K. Kozanowski)


Skarby Natury to rodzinne certyfikowane gospodarstwo ekologiczne i firma przetwarzająca pochodzące z niego płody rolne. Położone u podnóża Wyżyny Lubelskiej, niedaleko Nałęczowa. W trosce o zdrowe odżywianie od wielu lat w naszym gospodarstwie w Zabłociu uprawiamy w sposób ekologiczny rośliny oleiste, zbożowe, strączkowe oraz zioła. Rośliny oleiste takie jak: len, rzepak, lnianka, ostropest, wiesiołek, czarnuszka i gorczyca biała uprawiamy głównie z myślą o ich przetwarzaniu poprzez tłoczenie na zimno oleju w naszej firmie SKARBY NATURY. Stała kontrola całego procesu produkcji od nasionka przez uprawę i zbiór roślin aż po ostatnią wyciśniętą kroplę oleju, pozwala dbać o jego najwyższą jakość.

Dorota i Jerzy Moń 4 lipca 2017 wzięli udział w gali finałowej w Warszawie w Pałacu Belweder. Zostali laureatami w ogólnopolskim konkursie “Sposób na sukces”! 

GRATULUJEMY!


Sery z ziołami są produktem tradycyjnym Lubelszczyzny. 
Wytwarzane w gospodarstwie ekologicznym Doroty i Jerzego Moń w Krupem, w gminie Krasnystaw.

Pani Ula swój chleb piecze ze składników pochodzących ze swojego gospodarstwa w piecu opalanym drewnem. W swoją pracę wkłada całe serce. Wysłuchajcie reportażu pani Czesława Borowik która przenosi nas w magiczny świat produktów regionalnych.