Lokale do wynajęcia Lublin

Lokale do wynajęcia w centrum Lublina. Idealne na punkt handlowy lub usługowy. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.

Lublin jest największym miastem w Polsce wschodniej, w którym od kilku lat obserwuje się bardzo dynamiczny rozwój metropolii na wielu polach. Rozbudowa nowoczesnej infrastruktury łącząca miasto z głównymi centrami biznesowymi na terenie Polski oraz Europy poszerza możliwości rozkwitu ekonomicznego i kulturalnego. Lublin staje się doskonałym miejscem na różnego rodzaju inwestycje. Wiele firm tworzy tu swoje filie, coraz więcej osób decyduje się także na otworzenie własnej działalności, co bardzo często owocuje szybką ekspansją firmy. Prowadzenie własnego biznesu wymaga odpowiedniej bazy lokalowej, przede wszystkim niezbędne są nowoczesne i wygodne biura, czy inne lokale użytkowo-handlowe. Na terenie miasta istnieje szereg nieruchomości oferujących lokale do wynajęcia. Lublin to idealne miejsce na prowadzenie biznesu.

Dlaczego warto wynająć lokal w galerii Gala?  

Metropolie inwestujące w rozwój biznesu na swoim terenie musza zadbać o odpowiednie zaplecze dla firm oraz przedsiębiorców. Podstawą jest zróżnicowana oferta przestrzeni dla biznesu, takiej jak lokale handlowe oraz biura do wynajęcia. Lublin to miasto stawiające na rozwój, kusi przedsiębiorców wykwalifikowaną siłą roboczą, coraz większymi możliwościami logistycznymi oraz perfekcyjną bazą lokalową. Miejscem idealnym dla rozwoju biznesu jest Galeria GALA w Lublinie, która na terenie miasta działa od roku 2007. Nowoczesny budynek Galerii powstał na terenie dawnej Fabryki Maszyn Rolniczych Wacława Moritza – przedsiębiorcy i wizjonera, którego ideały i dziedzictwo stały się mentalnym fundamentem obiektu oraz jego rozwoju.

lokale w Lublinie do wynajęcia

Galeria GALA oferuje lokale do wynajęcia w Lublinie, w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum metropolii, od którego budynek dzieli zaledwie 1,5 kilometra. Obiekt zlokalizowany jest w dzielnicy Bronowice, na obszarze tak zwanych Starych Bronowic. Z okien Galerii podziwiać można przepiękny widok na unikatowe w skali światowej lubelskie Stare Miasto. Galeria GALA ulokowana jest pomiędzy Aleją Unii Lubelskiej oraz ulicą Fabryczną, które zbiegają się na rondzie Lubelskiego Lipca ’80. Miejsce to jest jednym z najważniejszych węzłów komunikacji miejskiej. W pobliżu obiektu znajdują się także dworzec PKP oraz dworzec autobusowy. Budynek, ze względu na położenie, jest doskonale skomunikowany z całym miastem, przez co dojazd transportem indywidualnym jest również bardo prosty. Lokalizacja budynku to bardzo ważny argument za wynajęciem lokalu lub biura w Galerii GALA, gdyż nie tylko pracownicy, ale także potencjalni klienci mają ułatwiony dostęp do siedziby firmy, czy lokalu usługowego.

Sprawą niemalże kluczową jest wspomniany przystępny i prosty dostęp do lokalu handlowego czy biura. Dlatego właśnie Galeria GALA jest miejscem idealnym, nie tylko ze względu na dogodne zlokalizowanie budynku. W obiekcie mieści się także branżowe centrum handlowe, z którego każdego dnia korzystają tysiące klientów. Galeria oferuje usługi budowlane, w tym projektowanie domów, mieszkań oraz wnętrz, a także artykuły wyposażenia wnętrz i wykończeniowe. Dodatkowo klienci mogą korzystać ze stref: zdrowia i urody, sportu, hobby oraz specjalnych miejsc dla najmłodszych. GALA organizuje szereg wydarzeń i eventów cyklicznych, które przyciągają rzesze odbiorców. Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz posiada nowoczesny dwupoziomowy parking.

Idealna lokalizacja, doskonała komunikacja, przystosowanie budynku do potrzeb każdego oraz szeroka oferta przyciągająca klientów, to główne atuty obiektu. Galeria GALA to perfekcyjne miejsce na biuro lub lokal handlowo-usługowy. 

Jakie lokale i biura mamy do wynajęcia?  

Galeria GALA to ogromna przestrzeń użytkowa. Każdy lokal to nowoczesna przestrzeń, która w zależności od wyboru będzie idealnie spełniać swoje funkcje jako lokal usługowy lub biuro. Każdy z oferowanych lokali posiada kompleksowe wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Przestrzenie posiadają pompy ciepła, instalacje przeciwpożarowe (czujniki, alarmy, tryskacze), sprawdzoną instalację elektryczną oraz pełne okablowanie teleinformatyczne. Budynek to obiekt nowoczesny, zaprojektowany z myślą o przeznaczeniu. Szerokie i wygodne ciągi komunikacyjne, windy osobowe oraz towarowe, ruchome chodniki oraz przystosowanie infrastruktury do bezproblemowego używania jej przez osoby niepełnosprawne to niezaprzeczalne zalety Galerii GALA.

Galeria gala i lokale do wynajęcia

Na terenie budynku, do dyspozycji podmiotów wynajmujących dostępny jest bezpłatny dwupoziomy parking. W obiekcie znajduje się również restauracja. Wynajmując biuro lub lokal handlowo-usługowy w Galerii GALA można korzystać z doskonałych wariantów marketingowych, takich jak umieszczenie kasetonu z logo firmy na budynku Galerii, reklam umieszczanych wewnątrz oraz na zewnątrz obiektu, a także na stronie internetowej GALI. Władze obiektu oferują również pomoc w przygotowaniu oraz aranżacji lokalu do użytkowania przez klienta.

Dostępne lokale do wynajęcia w Galerii GALA:

  • Lokal 99m2 na III piętrze galerii

Doskonale skomunikowany i doświetlony. Z wydzielonym zapleczem. ZOBACZ ↓↓↓↓

  • Lokal 65m2 na II piętrze galerii

Idealne miejsce na prowadzenie sprzedaży lub świadczenie usług. ↓↓↓↓

 

Szukasz lokalu dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami. Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Jak wynająć lokal użytkowo handlowy w Lublinie? 

Biura oraz lokale handlowe do wynajęcia w Galerii GALA spełniają najwyższe standardy, restrykcyjne wymogi oraz zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Wszystko to dostępne jest w bardzo atrakcyjnych cenach najmu. W obiekcie dostępne są lokale o różnych gabarytach oraz różnym przeznaczeniu. Wynajem lokalu w Galerii GALA jest niezwykle prosty. Profesjonalizm oraz gwarancja najwyższego zadowolenia zapewnia wyspecjalizowany zespół administracyjny. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat przestrzeni handlowych oraz biurowych w obiekcie Galerii wystarczy skontaktować się ze specjalistą.
Zapewnij doskonałą przestrzeń dla swojego biznesu. Zapraszamy do współpracy.

 

Kontakt w sprawie wynajmu lokali
Magdalena Błaszczak
tel.: (+48) 533 319 744
e-mail: m.blaszczak@gala.com.pl