Meble dziecięce i młodzieżowe na lata, jakie wybrać?

21.05.2019
Porady

Jakie meble dziecięce kupić, żeby służyły jak najdłużej?

Warto zdecydować się na meble dostosowane do wieku dziecka, które później z łatwością zamienimy w pokoik dla starszaka. Kolorowe grawery nadają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i tworzą magiczną przestrzeń, w której dziecko doskonale się rozwija i z radością odkrywa świat.

Meblik oferuje wiele ciekawych kolekcji z linii KIDS, które pomogą stworzyć wesoły pokoik dziecięcy. Nie bójmy się kolorowych wzorów, tylko dlatego, że dziecko z nich wyrośnie, przecież w ciągu 7 lat możemy zmienić fronty, a wtedy powstanie zupełnie nowe miejsce. Wszystko w swoim czasie;)

meble dla dzieci w lublinie

Pokój nastolatka – wybrać meble młodzieżowe czy nadać nowe życie meblom dziecięcym?

Obie drogi są właściwe, wszystko zależy od tego, jak meble przetrwały dzieciństwo naszych dzieci. Nowe życie meblom nadajemy poprzez wymianę frontów, uchwytów i koron – odświeżamy cały przód, z poprzednich brył zostaje tylko korpus i powstaje zupełnie nowe miejsce. Dobieramy młodzieżowe dodatki, desinerską lampkę oraz fajne, ergonomiczne krzesło i mamy pokój skrojony na miarę nastolatka.

Warto zapoznać się również z ofertą oryginalnych mebli młodzieżowych. Możliwości kolorystycznych jest wiele, połączenie bieli z drewnem, bieli z szarością czy klasyczne białe meble sprawdzą się w każdym pokoju. Kolorystyką ścian i dodatkami tworzymy aranżację, ale to meble są podstawą do stworzenia przytulnego młodzieżowego pokoju, dlatego tak ważna jest ich jakość. Laminowane korpusy, okucia firmy Blum czy biurka przystosowane pod komputer, który jest przecież nieodzownym elementem dzisiejszego nastolatka, to tylko kilka cech mebli z kolekcji YO firmy Meblik. Oferta jest bardzo bogata, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

meble dla dzieci w lubliniemeble dla dzieci w lublinie

Postaw na oryginalność – meble dziecięce i młodzieżowe na zamówienie w Lublinie.

Nowa linia mebli modułowych MODE firmy Meblik daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Spośród wielu dostępnych brył wybieramy to, co najlepiej pasuje do danego pokoju. Możliwość modyfikacji kolorystyki sprawia, że każdy urządzi swój pokój według własnych upodobań. Do wyboru mamy również materiał, z którego wykonane zostaną fronty, dzięki czemu linia MODE to meble na każdą kieszeń.

meble dla dzieci w lublinie

W ofercie jest wiele nowych rozwiązań np. olbrzymia garderoba czy podwójne, komfortowe łóżko, które przypadną do gustu zwłaszcza rodzeństwu mieszkającemu we wspólnym pokoju. Od tej pory mały pokój dla dwójki dzieci nie jest już problemem, a w funkcjonalnym zagospodarowaniu każdego kąta pomoże darmowy projekt. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie: https://www.meblik.pl/projekt-za-free.html.