Meble tapicerowane – dobór tkanin, rozwiązania funkcjonalne

26.06.2019
Wydarzenia

Spotkajmy się w Gali

Zapraszamy Was do rozmów o wnętrzach. Każdy kto remontuje mieszkanie lub urządza dom staje przed trudnymi wyborami. Okna drewniane czy PCV. Panele czy parkiet. Tapety czy malowanie ścian. Często popełniamy błędy. Działamy bez planu. Kupujemy meble pod wpływem impulsu, później zastanawiamy się jak je ustawić. Zapominamy o funkcjonalności pomieszczenia a kładziemy nacisk na modny design. Pozornie oszczędzamy nie wymieniając instalacji czy wybierając szybsze (tańsze) rozwiązania. Zatrudniamy fachowca i nie mówimy mu o swoich oczekiwaniach licząc, że … no właśnie co?

Raz w miesiącu wspólnie z najlepszymi fachowcami będziemy pomagać Wam w trudnych wyborach. Będziemy przedstawiać gotowe rozwiązania, analizować konkretne przypadki, testować materiały, udzielać indywidualnych konsultacji.

Z nami unikniecie błędów. Zapraszamy!

Pierwsza spotkanie już 6 lipca

Zapraszamy o godz. 12.00 do salonu Meble VOX na poziomie II galerii. To tutaj w specjalnie przygotowanej strefie porozmawiamy o:

Meble tapicerowane – zastosowanie, dobór tkanin, funkcjonalne rozwiązania

W programie:

  1. Zastosowanie mebli tapicerowanych we wnętrzach. Czym się kierować przy doborze mebli do wnętrza. Prezentacja oferty GALA Collezione
  2. Nowoczesne materiały tapicerskie. Prezentacja kolekcji Magic Home firmy Fargotex. Producent zapewnia, że z technologią Magic Home można czuć się swobodnie. Relaks przy filiżance kawy, beztroska zabawa z dzieckiem czy wino z przyjaciółmi – można zapomnieć o obawach i cieszyć się chwilą. A jeśli przypadkowo powstanie plama, łatwo można ją usunąć za pomocą: wody, szarego mydła i papierowego ręcznika. Plama zniknie jak zaczarowana. I my to sprawdzimy podczas spotkania! ☺ Dla miłośników zwierząt specjalne tkaniny odporne na zaciąganie.
  3. Fargotex Atelier by Maciej Zień – prezentacja tkanin stworzonych przez projektanta.
  4. Funkcjonalne rozwiązania mebli tapicerowanych.
  5. Indywidualne konsultacje z przedstawicielem producenta tkanin Fargotex.

Dla uczestników spotkań specjalne oferty

Każdy uczestnik otrzyma rabat w wysokości 15% na meble GALA Collezione. A może coś jeszcze …

Poczęstunek serwuje Bistro Pod Przykrywką

 

Partnerzy spotkania:

fargotex lublin

czołowy dostawca tkanin meblowych w Polsce i za granicą.

 

gala collezione

doświadczony producent mebli modułowych, sof tapicerowanych, narożników skórzanych oraz nowoczesnych foteli.