Modne lamele ozdobne

18.05.2022
Porady

LAMELE OZDOBNE MODERN PRO

Lamele to rozwiązanie dekoracji ścian jak i sufitów, które w obecnych czasach stało się bardzo popularnym sposobem upiększania przestrzeni. Wprowadzają nowoczesność i nietuzinkowy styl w pomieszczeniach gdzie są montowane, podbijając serca nawet najbardziej wymagających miłośników nowoczesnych i jednocześnie praktycznych aranżacji wnętrz.

lamele zodobne

Oprócz niewątpliwego efektu wizualnego, ściana wyposażona w lamele działa rozpraszająco na dźwięki, dzięki czemu poprawa się komfort akustyczny wewnątrz tak zaaranżowanego pomieszczenia.

lamele ozdobne

Nic więc dziwnego, że przebojem wkradły się w łaski projektantów dyktujących najnowsze trendy aranżacyjne. Z roku na rok ich popularność stale rośnie, stąd też wprowadzenie ich do wnętrz domów, mieszkań, wnętrz biur czy też obiektów komercyjnych będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Różne opcje lameli ozdobnych

Firma MODERN PRO produkuje lamele w trzech wymiarach, w dziewięciu różnych kolorach :

  • Lamele Ścienne Seria S – Wymiar: 19 mm / 19 mm

Seria Lameli S, charakteryzuje się małymi wymiarami samych listew, które odstają od ściany niecałe 2 cm.. Dodatkowo tego typu gabaryty pozwalają uzyskać zgoła inny efekt do standardowych (większych) wymiarów lameli.

  • Lamele Ścienne Seria L – Wymiar: 50 mm / 22 mm

Seria Lameli LONG, charakteryzuje się szerokim jednym bokiem 50 mm, a przy tym odstają od ściany tylko 22 mm zabierają bardzo mało przestrzeni.

  •  Lamele Ścienne Seria Standard – Wymiar: 25 mm / 30 mm

Seria Lameli STANDARD, charakteryzuje się klasyczną proporcją, prezentują się modnie i stylowo

lamele ozdobne

 

zapraszamy do kontaktu:

MODERN PRO

Galeria Gala lok. 3.21

+48 662 141 747

lublin@modernpro.pl