O Galerii Gala

Galeria GALA to branżowe centrum handlowe oferujące szeroki wybór artykułów wyposażenia wnętrz, nowoczesne rozwiązania instalacyjne, innowacyjne materiały budowlane oraz specjalistyczne usługi projektowania domów i mieszkań.

Z myślą o rodzinach GALA nieustannie poszerza swoją ofertę o strefę dla dzieci, hobby i sportu, jak również strefę zdrowia i urody. To u nas cyklicznie w każdą sobotę odbywają się Targi Ekologicznej Żywności. Najmłodsi mogą uwolnić niespożyte pokłady energii podczas zajęć karate lub baletu a podczas warsztatów z robotyki i programowania zrozumieć podstawowe zagadnienia z matematyki i informatyki.

 


Staraliśmy się tak dobrać ofertę handlową, aby zakupy były dla Państwa przyjemnością, a spędzony czas obfitował w atrakcje i miłe wrażenia.

Dla naszych Klientów oferujemy udogodnienia dla wózków – ruchomą bieżnię, przestronne korytarze oraz bezpłatny dwupoziomowy parking.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas wszystko, czego potrzeba, aby jego marzenia nabrały realnych kształtów. Naszym największym sukcesem jest bowiem satysfakcja naszych Klientów.

Zobacz naszą galerię zdjęć ->

Życzymy udanych wyborów i zakupów!