Rad-Pol – jakość i piękno

14.05.2020
Produkty

Jakość nagrodzona!

Dewizą firmy Rad-Pol jest piękno i jakość. Nic więc dziwnego, że ich meble znajdziemy w takich wnętrzach jak Pałac Prezydencki, Uniwersytet Warszawski, Hotel „Sheraton” w Warszawie, Pałac Sulisław Hotel & Spa, Teatr Muzyczny w Poznaniu i wiele wiele innych uznanych miejsc.

Wyjątkowość mebli i dodatków została zauważona przez Dziennik Rzeczpospolita oraz redakcję Biznes Trendy. Prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane w kategorii Meble i elementy wyposażenia wnętrz (premium). Firmę Rad-Pol uznano za jedną z najbardziej rozpoznawalnych, innowacyjnych i rozwojowych polskich marek

Przekazanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że meble, oświetlenie i dodatki Rad-Pol są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów. Marka Rad-Pol została w tych badaniach bardzo wysoko oceniona!

rad-pol

Orły Tapicerstwa

Firma Rad-Pol jest jednym z niewielu zakładów, który zajmuje się kompleksową naprawą mebli. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz precyzyjność gwarantują wykonanie usługi na najwyższym poziomie. ciężka praca została doceniona. Orły Tapicerstwa to ogromne wyróżnienie, ponieważ nagroda przyznawana jest na podstawie opinii Klientów.

Wyjątkowe produkty

Firma Rad-Pol to wyjątkowe meble, które spełniają najwyższe wymogi stawiane przez Klientów. Dowodem na to jest prestiżowa nagroda „Złota Villa” w kategorii Produkt. Wyróżnienie otrzymało Stylowe Krzesło 458/K.

Złote VILLE to prestiżowy konkurs, organizowany przez redakcję magazynu VILLA od 14 lat. Jego celem jest wyróżnienie najlepszych produktów branży wnętrzarskiej oraz inwestycji mieszkaniowych w Polsce. Zgłoszone do konkursu produkty są oceniane przez jury, w którego skład wchodzą przedstawiciele redakcji oraz eksperci, specjalizujący się w takich dziedzinach jak wzornictwo, projektowanie i architektura. Ocenie podlegają m.in. design, funkcjonalność, oryginalność, jakość oraz nowatorstwo rozwiązań.

rad-polrad-pol


Jeśli wciąż zastanawiacie się dlaczego te meble są tak wyjątkowe zapraszamy do salonu Rad-Pol znajdującego się na I piętrze naszego centrum. To tutaj wykwalifikowani doradcy są do Państwa dyspozycji, codziennie od 9.00 do 19.00.

Zapraszamy!

rad-pol