Zapraszamy od 4 marca do wszystkich salonów

30.04.2020
Wydarzenia

Drodzy Klienci,

Już od poniedziałku 4 maja zapraszamy Państwa na zakupy do wszystkich naszych salonów.

Pracujemy dla Was:

  • Poniedziałek – Piątek 10.00-19.00
  • Sobota 10.00-15.00
  • Niedziela handlowa 10.00-15.00

Niestety nie wiemy kiedy będziecie mogli skorzystać z zajęć sportowych i dodatkowych zajęć dla dzieci. Mamy nadzieję, że nastąpi to szybko.


Mamy dla Was kilka wskazówek dotyczących bezpiecznych zakupów:

  • DEZYNFEKCJA – Dezynfekujcie ręce przed wejściem na zakupy. Przy każdym wejściu do Galerii GALA umieszczone są dozowniki z płynem dezynfekującym.
  • DYSTANS – Zalecamy parkowanie co drugie miejsce na parkingu, a jeśli to niemożliwe, postarajcie się zachować dystans od innych klientów. Utrzymujcie odległości (2m) od innych osób na korytarzach oraz w salonach.
  • MASECZKI – Koniecznie noście maseczki. Możecie je kupić w salonie Paradise4You na I pietrze lub w sklepie PoNaturę na parterze.

Stęskniliśmy się za Wami dlatego. Przygotowaliśmy dużo niespodzianek. Poniżej jedna z nich. Przygotowana przez salon Meble VOX.

 

 


Dbamy o bezpieczeństwo klientów, najemców i pracowników wdrażamy wszystkie zalecenia. Serwis sprzątający dba o systematyczną dezynfekcję najbardziej newralgicznych miejsc takich jak poręcze, klamki, balustrady, podłogi oraz toalety. W łazienkach we wszystkich podajnikach zastosowano specjalne mydło dezynfekujące. Ponadto toalety są regularnie wyłączane z użytkowania i dezynfekowane specjalnym silnie działającym środkiem.